Një nënë si Elita, shikoni si e vë djalin në gjumë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Një nënë si Elita, shikoni si e vë djalin në gjumë

17:11 | 11 Shtator 2019

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se është kthyer në shtëpi nga pushimet dhe rrugës ka vënë djalin në gjumë, e këtë moment ajo ka ndarë këtë moment me fansat./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!