Një nënë super bukuroshe si Marigona Krasniqi, kështu duket pas lindjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nënë super bukuroshe si Marigona Krasniqi, kështu duket pas lindjes

18:16 | 24 Nëntor 2022

Epiteti nënë Marigona Krasniqit i ka dhënë “Nur”, shikoni si duket në fotot e fundit.

Modelja Marigona Krasniqi eshte nje nga modelet me te bukura shqiptare, qe vazhdon te komentohet ne rrjet.

Marigona u bë nënë për herë të parë në muajin shtator, lajm qe beri buje gjithanej ne media.

Bukuroshes shqiptare dhe boksierit, Robin Krasniqi ju lindi një djalë që ia vendosën emrin, Meyson Robin.

Pas kësaj kohe çifti po qëndrojnë aktiv në rrjetet sociale për ndjekësit e tyre duke postuar imazhe të ndryshme.

Së fundmi ka qenë Marigona që ka postuar një foto sesion të ri duke vënë në pah linjat dhe barkun e sheshtë pas lindjes.

Komento: