Një nuse e ‘lazdruar’ si Adelina Tahiri, befason me veprimin e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nuse e ‘lazdruar’ si Adelina Tahiri, befason me veprimin e fundit

13:55 | 27 Shkurt 2020

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo vazhdon të tregoje jetën luksoze që bën.

Duket se Adelina është bërë një nuse e ‘lazdruar’./ORAinfo/

Komento: