Një nuse si Adelina Tahiri, shikoni ҫfarë ka bërë për drekë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një nuse si Adelina Tahiri, shikoni ҫfarë ka bërë për drekë

14:19 | 29 Dhjetor 2018

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të përfolura.

Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo përmes një postimi ka treguar ushqimin që po ha për drekë./ORAinfo/

Komento: