Një nuse si Egzona, shtazënë, shikoni ҫfarë mëngjesi të bukur ka përgatitur

10:28 | 14 Janar 2019

Egzona tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi, shkruan ORAinfo.

Si nusja e një familje të njohur, tashmë ka një numër të madh të ndjekësve, ku është shumë aktive.

E sot përmes një postimi ajo ka treguar mëngjesin e bukur që po hanë./ORAinfo/

Komento: