Një nuse si Gresa, shikoni ëmbëlsirën që ka përgatitur me mëngjes

11:35 | 10 Dhjetor 2018

Gresa Behluli së pari është njohur si vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejza.

Por, tashmë ajo është e njohur si Gresa dhe si një këngëtare shumë e dashur, shkruan ORAinfo.

Pos këngëve të suksesshme ajo njihet edhe si femër shumë elegante.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar ëmbëlsirën që ka përgatitur vet./ORAinfo/

Komento: