Një nuse si Gresa, shikoni si është zbukuruar për Bajram

18:21 | 04 Qershor 2019

Para pak më shumë se një muaj, këngëtarja e mirënjohur Gresa Behluli i dha fund beqarisë.

Si kanagjegji ashtu edhe dasma e saj madhështore bënë shumë bujë në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Gresa është shumë e pranishme në rrjete sociale edhe pas martesës.

Sot, për Bajram ajo është rregulluar kaq bukur dhe me foton më të bukur uron të gjithë festën./ORAinfo/

Komento: