Një nuse si kjo e Albanit, shikoni drekën që ka përgatitur për burrin e fëmijët

16:17 | 08 Dhjetor 2018

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet tavolina e tyre familjare.

Duket se Fjolla është mjaftë e zonja në kuzhinë./ORAinfo/

Komento: