Një person aksidentohet në Rahovec – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Një person aksidentohet në Rahovec

21:27 | 06 Qershor 2019

Një vet-aksident ka ndodhur në fshatin Potqan i Ulët të qytetit të Rahovecit..

Shoferi e ka humbur kontrollin dhe e ka rrokullisur veturë. Dëshmitarët në vendin e ngjarjes deklarojnë që vozitësi nuk ka pësuar lëndime dhe është në gjendje të mirë shëndetësore dhe fizike.

Policia është paraqitur në vendin e ngjarjes për të hetuar rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!