Një person gjendet i vdekur ne Dragash – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një person gjendet i vdekur ne Dragash

12:28 | 20 Gusht 2020

Gjendet një person pa shenja jete në Dragash.

Një person është gjetur pa shenja jete të mërkurën rreth orës 07:50, në Dragash.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, njësitë përkatëse policore dhe ekipi mjekësor kanë dal në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja e vikt.imës.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete. Njësitë përkatëse policore dhe ekipi mjekësor kanë dal në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës u është liruar familjarëve”, thuhet në raport.

Komento: