Një person gjendet pa shenja jete në Prishtinë

10:37 | 08 Dhjetor 2018

Një person është gjetur pa shenja jete në Prishtinë.

Mëngjesin e sotëm në afërsi të objektit të Komunës së Re në Prishtinë një person është gjetur pa shenja jete.

Lajmin për Express e ka konfirmuar policia, duke shtuar se po merren me sqarimin e rrethanave në të cilat ndërroi jetë 68-vjeçari.

“Sot rreth orës 8 në rrugën “Viciano” në Dragodan policia ka marrë informata që një person është i shtrirë në rrugë. Policia dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ekipi i emergjencës ka konstatuar se i njejti është pa shenja jete. Bëhet fjalë për një të moshuar, 68 vjeç, mashkull”, tha Bajram Krasniqi nga zyra e informimit të Policisë së Kosovës.

Ai ka thënë se policia po merret me rastin.

Komento: