Një person goditet me mjet të mprehtë në Drenas – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një person goditet me mjet të mprehtë në Drenas

10:56 | 13 Maj 2019

Një person ka marrë lëndime trupore pasi është goditur me mjet të mprehtëa në Drenas.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në Drenas, ku viktima ka pësuar lëndime trupore pas therjes me nga një person i dyshuar.

Policia bën të ditur se ka konfiskuar një mjet të mprehtë në vendin e ngjarjes, e cila dyshohet të jetë përdorur në rast.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor ndërsa i dyshuari është prangosur dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /ORAinfo/

Komento: