Një person në Prizren tenton ta vjedh një veturë, kapet nga policia – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një person në Prizren tenton ta vjedh një veturë, kapet nga policia

14:53 | 22 Dhjetor 2019

Një person në Prizren ka tentuar ta vjedhë një veturë.

Një i dyshuar është arrestuar në Prizren, pasi që i njëjti është kapur në flagrancë duke tentuar të vjedh automjetin e një personi

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në rrugën “Ulqini” në Prizren, ku i dyshuari është kapur në flagrancë duke tentuar të vjedhë automjetin e një personi.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se rasti është duke u hetuar

Komento: