Një person zhduket në këtë komunë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Një person zhduket në këtë komunë

12:58 | 15 Janar 2019

Një gjakovar është zhdukur që disa ditë.

Një burrë është zhdukur në fshatin Zhdrellë të Gjakovës që nga 10 janari i këtij viti.

Rastin në polici e kanë raportuar familjarët e tij, të cilët thanë se pasi kishte dalë nga shtëpia nuk
ndihet vendndodhja e tij.

Rasti po vazhdon të hetohet nga policia.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!