Një shtëpi në Deçan kaplohet nga zjarri, ky është dëmi material – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një shtëpi në Deçan kaplohet nga zjarri, ky është dëmi material

12:31 | 20 Maj 2019

Një shtëpi në Deçan është kapluar nga zjarri.

Një banorë në Deçan ka raportuar se në rrethana të panjohura nga zjarri është përfshirë shtëpia e tij.

Njësitë relevante dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale që dyshohet të jenë në vlerë rreth 20 mijë euro, nuk raportohet për lëndime në njerëz

Komento: