Një shtetas i huaj i ndodh diçka e keqe në Gjilan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një shtetas i huaj i ndodh diçka e keqe në Gjilan

09:35 | 14 Janar 2019

Një shtetas i huaj i ka ndodhur diçka e keqe në Gjilan.

Një shtetas i huaj, ka raportuar në Policinë e Kosovës, se i është vjedhur vetura e tipit “Renault Megane”

Sipas njoftimit të Policisë, shtetasi i huaj ka raportuar se persona të dyshuar dhe të panjohur ia kanë vjedhur veturën.

Siç bëhet e ditur në raport, rasti është nën hetime.

Komento: