Një super-femër si Lola, shfaqet më e ‘zjarrtë’ se kurrë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Një super-femër si Lola, shfaqet më e ‘zjarrtë’ se kurrë

18:03 | 11 Korrik 2019

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit shumë të njohur Daut Haradinajt.

Ajo është shumë e përfolur në veçanti për paraqitjet e saj me shumë stil, shkruan ORAinfo.

Lola ecë gjithmonë një hap me modën dhe veshjet e saj i kanë lakmi të gjitha vajzat.

Atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto në të cilën si gjithmonë po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!