Një teze si Luana, i ka organizuar mbesës festë madhështore për ditëlindje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një teze si Luana, i ka organizuar mbesës festë madhështore për ditëlindje

21:43 | 24 Nëntor 2022

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar dhe atë kosovar.

Emisioni i saj i radhës është “Zemër Luana”, i cili po pëlqehet shumë nga të gjithë, përcjell ORAinfo.

Ndërkaq, ajo nuk është shumë e hapur për jetën personale, por sot ka ndarë pjesë nga festa e mbesës së saj, e cila duhet se ka një festë madhështore të ditëlindjes.

“Tezhja vdes per ty! Gëzuar ditëlindjen Marget”, ka shkruar Luana në një postim në Instagram./ORAinfo/

Komento: