Një vajzë 14 vjeçare ia merr vetës jetën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Një vajzë 14 vjeçare ia merr vetës jetën

17:09 | 02 Qershor 2019

Një vajzë e mitur sot ia ka marrë jetës vetës.

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në fshatin Rrashbull, të Durrësit, ku një 14-vjeçare dyshohet se është vetë helmuar me fostoksinë e për pasojë ka humbur jetën.

Shtetasja e mitur me inicialet M.H ka humbur jetën në spitalin Toksikologjik në Tiranë.

Njoftimi :Në fshatin Rrashbull, Durrës, shtetasja e mitur me iniciale M.H., 14 vjeçe, dyshohet se është vet’helmuar me fostoksinë, e cila pasi është transportuar në Spitalin Toksikologjik Tiranë, ka humbur jetën.Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!