Një vajzë 17 vjeçare zhduket në Vushtrri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Një vajzë 17 vjeçare zhduket në Vushtrri

12:44 | 13 Korrik 2019

Në Vushtrri është zhdukur një vajzë 17 vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Ceceli, një burrë ka njoftuar policinë se vajza e tij 17 vjeçare ka dalë nga shtëpia dje në ora 07:00 të mëngjesit.

Ai gjithashtu i ka thënë policisë se nuk di se ku është shkuar dhe nuk di për vendndodhjen e saj.

Policia është duke e hetuar rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!