Një vetura në Mitrovicë përfshihet nga zjarri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një vetura në Mitrovicë përfshihet nga zjarri

14:07 | 21 Gusht 2020

Përfshihet nga zjarri vetura në Mitrovicë.

Në Policinë e Kosovës në Mitrovicë është raportuar se nga zjarri është përfshirë një veturë.

Bëhet e ditur se në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore dhe zjarrfikësit.

Si pasojë e zjarrit janë dëmtuar edhe dy vetura tjera me targa vendore që kanë qenë afër veturës së djegur.

Rasti vazhdon të hetohet.

Komento: