Një veturë bie nga ura, tre përsona lëndohen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një veturë bie nga ura, tre përsona lëndohen

19:04 | 16 Mars 2023

Vetura bie nga ura, lëndohen tre persona.

Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në fshatin Vragoli, në rrugën nacionale Prishtinë-Pejë.

Në aksident ishin të përfshirë një veturë dhe një kamion.

Kështu tha për Klankosova.tv zëdhënësi i policisë Bajram Krasniqi.

“Si pasojë e aksidentit vetura ka dalë nga rruga dhe ka rënë poshtë disa metra”, tha Krasniqi.

Me rastin janë marrë njësitet policore.

Komento: