Një veturë digjet në Prizren – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një veturë digjet në Prizren

21:16 | 07 Korrik 2022

Digjet një veturë në Prizren.

Një veturë ka marrë flakë në qytetin e Prizrenit, në rrugën Remzi Ademaj, dhe është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve që të shuajnë zjarrin.

Në pamjet e siguruara në Gazetën Express shihet ndërhyrja e zjarrfikësve që të shuajnë zjarrin që kishte kapluar veturën.

Nuk dihet ende për dëmet e sakta.

Komento: