Një veturës i është vënë flaka në Vushtrri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një veturës i është vënë flaka në Vushtrri

21:14 | 31 Janar 2020

Është djegur një veturë në Vushtrri.

Gjatë ditës së sotme një veturës i është vënë flaka në Vushtrri.

Mësohet se ky automjet ishte i tipit “Golf IV” dhe gjendje në një parking.

Janë siguruar pamje, afër objektit të qerdhes, rruga “Galip Badivuki”.

Më poshtë mund të shihni fotografinë e veturës së djegur.

Komento: