Njëra më zonjë se tjetra, me këtë foto e uron nëna e Leartës, Shyhreten

15:32 | 10 Janar 2019

Drita Jakupi është nëna e Learta Jakupit, e që të dyja tani janë personazhe shumë të njohura për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon foto të ndryshme nga jeta e saj, përcjell ORAinfo.

Sot, me rastin e ditëlindjes së Shyhrete Behlulit, ajo publikon foton më interesante për ta uruar vjehrrën e vajzës.

E ajo çka bie në sy është fakti se ato janë njëra më zonjë se tjetra./ORAinfo/

Komento: