Njihuni me dhëndrin e ri të Shkurte Fejzës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Njihuni me dhëndrin e ri të Shkurte Fejzës

22:54 | 29 Tetor 2020

Është koha të njiheni me dhëndrin e ri të Shkurte Fejzës.

Këngëtarja Shkurte Fejza është bërë tre herë vjehërr.

Këngëgarja ka tri vajza dhe dy prej tyre janë të martuara.

Gjithashtu, i biri i vetëm i këngëtares prej vitesh është i fejuar.

Teksa Gresa e mbanë larg vëmendjes së publikut të shoqin, të njejtën gjë nuk e bënë motra e saj Besiana.

Besiana, që gjithashtu është këngëtare, ka dy vite që është martuar dhe shpesh shfaqet nën shoqërinë e të shoqit.

Çifti po kalojnë çaste të bukura nën shoqërinë e njëri tjetrit.

Komento: