Njihuni me motrat e Donald Trumpit, kaq shumë i ngjajnë vëllaut – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Njihuni me motrat e Donald Trumpit, kaq shumë i ngjajnë vëllaut

23:31 | 11 Prill 2019

Është koha të njiheni edhe me motrat e Donald Trumpit.

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, është vëlla i dy motrave, Maryanne Trump Barry dhe Elizabeth Trump Grau.

Në fakt prindërit e Donald Trump, babai Fred Trump dhe nëna Mary Anne Trump, patën pesë fëmijë. Donald Trump është i treti për nga radha.

Trump përngjan mjaftë shumë me të dy motrat e tij.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!