Njihuni me nënën e Arta Bajramit, ajo është një zonjë e vërtetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Njihuni me nënën e Arta Bajramit, ajo është një zonjë e vërtetë

18:54 | 22 Dhjetor 2018

Arta Bajrami vazhdon të jetë ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

E angazhuar tej mase në karrierë si dhe në familje, duke mos i lënë anash asnjëherë të dashurit e saj, shkruan kosovarja.

Edhe këtë herë, përmes një postimi në rrjetet sociale, Arta ka treguar se sa e lidhur është me të ëmën.

E ky imazh me e këtë mbishkrim që do të shihni, tregon më shumë se vet fjalët.

Komento: