Njihuni me rejën e vogël të Shyhretes, ajo është shumë e njohur për publikun – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Njihuni me rejën e vogël të Shyhretes, ajo është shumë e njohur për publikun

22:20 | 20 Janar 2020

Familja e Shyhrete Behlulit është ndër familjet më të komentuara në vend.

Lumi është djali i vogël i këngëtares në fjalë, shkruan ORAinfo.

Ai së fundmi ka bërë një postim ku shihet bashkë me vajzën e Shkumbinit dhe Mimozës.

Rozafa është vajza bukuroshe e tyre, e cila është e njohur për publikun.

A thua cila është në të vërtetë lidhja e Lumit dhe Rozafës!?/ORAinfo/

Komento: