Njihuni me vajzat e Adelina Thaҫit, kaq shumë janë rritur ato – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Njihuni me vajzat e Adelina Thaҫit, kaq shumë janë rritur ato

16:39 | 02 Korrik 2020

Adelina Thaçi është këngëtarja që për disa vite ishte pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare.

Ajo tani është më pak aktive me këngë e me projekte edhe pse nuk ka hjekur dorë nga muzika, pasi është profesoreshë e muzikës, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografive të fundit ajo na ka prezantuar me vajzat e saj të cilat janë rritur dhe janë bërë shumë simpatike./ORAinfo/

Komento: