Njihuni me vajzën 33 vjeҫare të Sinanit, pamja e saj do t’iu lë ‘gojë hapur’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Njihuni me vajzën 33 vjeҫare të Sinanit, pamja e saj do t’iu lë ‘gojë hapur’

10:06 | 02 Qershor 2019

Sinan Vllasaliu është këngëtari shqiptar që u bë i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun shqiptar që në paraqitjen e tij të parë në skenë, para shumë vitesh.

Këngët e tij janë që të gjitha hite të padiskutuara dhe që kanë mbetur përherë në kujtesën e publikut, shkruan ORAinfo.

Ai është i martuar, dhe së bashku me gruan e tij kanë një vajzë, e cila quhet Dona dhe sot mbush 33 vjet.

Nëna e saj e ka uruar përmes një postimi në Instagram, ku në foton e publikuar Dona duket të jetë një vajzë mjaftë e bukur.

“Dhurata ime per ty Dona është përkujdesja dhe dashurija e shpirtit,krenarija që mami ta dhuron”- ka shkruar ndër të tjera gruaja e Sinanit, në urimin e saj./ORAinfo/

Komento: