Njomza e bën ‘kukull’ vajzën sot, mbesa e Shyhretes ia ‘ftohë’ të gjithave – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Njomza e bën ‘kukull’ vajzën sot, mbesa e Shyhretes ia ‘ftohë’ të gjithave

15:03 | 21 Prill 2019

Njomza Martinaj është vajza e madhe e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo tani është një grimere shumë e njohur dhe tejet profesioniste. Përcjell ORAinfo.

Njomza dhe familja e saj janë shumë të përfolur në publik e në media.

E sidomos vajza e saj e madhe, Elira, e të cilën sot e ka grimosur nëna dhe po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: