Njomza e ka rregulluar vetën e ka bërë si nuse, i lë të gjitha nën ‘hije’ me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Njomza e ka rregulluar vetën e ka bërë si nuse, i lë të gjitha nën ‘hije’ me këtë pamje

23:58 | 16 Shtator 2019

Grimerja, Njomza Martinaj është një ndër më të pëlqeyrat nga publiku.

Përveç si grimere ajo u bë e njohur si vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Duke qenë një person shumë i njohur ajo posedon edhe shumë ndjekës në rrjete sociale e për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Njomza edhe sot është rregulluar shumë bukur me këtë pamje./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!