Njomza e ka ‘transformuar’ Shkurte Gashin, do të mbeteni pa fjalë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Njomza e ka ‘transformuar’ Shkurte Gashin, do të mbeteni pa fjalë

20:34 | 10 Dhjetor 2019

Shkurte Gashi po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Është zëri i saj shumë i vëçantë dhe karakteristik ai që e bën të jetë e preferuara e publikut, përcjell ORAinfo.

Shkurta është gjithmonë tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka shkuar për t’u rregulluar tek vajza e Shyhrete Behlulit, Njomza.

E në imazhin e publikuar shohim se Shkurta është bërë si të ishte kukull./ORAinfo/

Komento: