Njomza ka rregulluar mbesën e burrit për mbrëmjen e maturës, ajo ju ‘shkrin’ me pamjen

14:46 | 03 Qershor 2019

Njomza Martinaj u bë e njohur në publikut si vajza e madhe e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është një grimere shumë e njohur dhe tejet profesioniste, përcjell ORAinfo.

Njomza nuk heziton që tërë kohën ta shpërndajë punën që bën në sallon nëpër rrjete sociale.

Sot, Njomza ka publikuar një foto ku shihet se ka rregulluar mbesën e burrit, e ajo duket të jetë një ndër maturantet më të bukura./ORAinfo/

Komento: