Njomza ka shkuar në punë me minifund, ju ‘çudit’ me këtë veshje

11:41 | 07 Qershor 2019

Njomza Martinaj u bë e njohur në publikut si vajza e madhe e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është një grimere shumë e njohur dhe tejet profesioniste, përcjell ORAinfo.

Njomza nuk heziton që tërë kohën ta shpërndajë punën që bën në sallon nëpër rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në punë me minifund e me këtë veshje s’e keni parë kurrë vajzën e Shyhretes./ORAinfo/

Komento: