Njomzën e ka lodhur shumë karantina, shfaqet në gjendje aspak të mirë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Njomzën e ka lodhur shumë karantina, shfaqet në gjendje aspak të mirë

23:59 | 17 Prill 2020

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, ajo ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Në foton e fundit ajo është shfaqur në gjendje jo shumë të mirë, e kjo mund të jetë për shkak të izolimit./ORAinfo/

Komento: