Nora del në mbrëmje me politikanin e njohur, a do të xhelozojë Roberti? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora del në mbrëmje me politikanin e njohur, a do të xhelozojë Roberti?

22:09 | 06 Shtator 2019

Nora dhe Robert Berisha janë dy emra shumë të përfolur në publik.

Dyshja para pak ditëve i dhanë fund martesës he lidhjes së tyre shumë vjeçare, përcjell ORAinfo.

Nora pas ndarjes ka shkuar në pushime luksoze bashkë me vazjën e saj.

Pasi u kthye në Prishtinë ajo ka dalë me shoqëri e në mesin e tyre shihet edhe politikani i njohur, Besnik Tahiri./ORAinfo/

Komento: