Nora dhe Lori veshin fustanin e njejtë, cilës po i rri me bukur?

12:47 | 06 Dhjetor 2018

Janë dy nga femrat më të komentuara dhe më me stil shqiptare.

Bëhet fjalë për Nora Istrefin dhe blogerën shqiptare, Lori Hoxha.

Ato përherë sjellin trendin e fundit të modës, teksa shumë rastësisht kanë hasur në fustan të njëjtë.

Është fustani ngjyrë vjollcë, ku të dyja kanë pozuar me të njëjtin.

Se cilës po i rri më bukur, vlerësojeni ju vet.

Komento: