Nora e Roberti janë bashkuar, sekretin e tyre e zbulon Era – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora e Roberti janë bashkuar, sekretin e tyre e zbulon Era

00:01 | 18 Janar 2020

Nora e Roberti duket se janë bashkuar përsëri.

E këtë ‘sekret’ ua ka zbuluar motra e Norës, Era Istrefi, shkruan ORAinfo.

Era në Instagramin e saj ka publikuar një pamje ku shihen se janë mbledhur shoqëria për të kaluar kohë së bashku.

Në pamjen në fjalë, aty afër janë edhe Nora dhe Roberti./ORAinfo/

Komento: