Nora e trishtuar nga rasti i 16 vjeҫares, vjen me një reagim shumë të ashpër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora e trishtuar nga rasti i 16 vjeҫares, vjen me një reagim shumë të ashpër

13:30 | 07 Shkurt 2019

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina e që me zërin dhe pamjen e saj u bë e pëlqyera e publikut qysh në fillim.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj dhe veshjen plot stil, shkruan ORAinfo.

Nora është e martuar me Robert Berishën, dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E rasti i 16 vjeҫares nga Drenasi, e ka tronditur padyshim edhe Norën, e cila ka bërë një reagim në Instagram.

“Ktynehere keqpërdornin serbët femrat shqiptare. Ndërsa tash arsimtarët dhe policët tane. Turp për Kosovën në ҫfarë gjendje ka ardh”- ka shkruar Nora./ORAinfo/

Komento: