Nora është bërë nënë, por nuk di të gatuajë, ja ҫfarë detyrohet të hajë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora është bërë nënë, por nuk di të gatuajë, ja ҫfarë detyrohet të hajë

17:09 | 12 Shkurt 2019

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina e që me zërin dhe pamjen e saj u bë e pëlqyera e publikut qysh në fillim.

Ajo përveç zërit shquhet edhe me pamjen e saj dhe veshjen plot stil, shkruan ORAinfo.

Nora është e martuar me Robert Berishën, dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte përmes një postimi ajo ka treguar se ka dalur të hajë darkë.

Duket se edhe pse është martuar e është bërë nënë, Nora ende nuk di të gatuajë./ORAinfo/

Komento: