Nora i tregon Robertit çfarë ka humbur, ekspozon të pasmet e saj gjigante – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora i tregon Robertit çfarë ka humbur, ekspozon të pasmet e saj gjigante

12:15 | 06 Shtator 2019

Ditë me parë Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë konfirmuar se janë ndarë pas disa vitesh martesë.

Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në Instagram, shkruan ORAinfo.

Pas kësaj, Nora ka filluar pushimet me vajzën e saj.

E mbrëmë ajo ka publikuar disa foto në të cilat po duket shumë ‘hot’.

Roberti do t’i bie pishman çfarë ka humbur. /ORAinfo/

Komento: