Nora Istrefi vishet me ‘miniq’, pjesa e gjoksit mori vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora Istrefi vishet me ‘miniq’, pjesa e gjoksit mori vëmendjen

22:18 | 31 Janar 2023

Këngëtarja Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.

Së fundi ka realizuar projektin e ri i cili është pëlqyer shumë.

Tani Nora po vazhdon të jetë aktive në shumë koncerte të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet super provokuese.

E veshur me fustan të shkurt e të ngushtë, pjesa e gjoksit mori gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Komento: