Nora lajmërohet pas ndarjes, shfaqet më tërheqëse se kurrë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora lajmërohet pas ndarjes, shfaqet më tërheqëse se kurrë

15:17 | 02 Shtator 2019

Para pak ditëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës dhe lidhjes së tyre disa vjeçare.

Lajmin e ka konfirmuar Roberti përmes një postimi në Instagram, përcjell ORAinfo.

Pas ndarjes Nora po i shijon pushimet së bashku me vajzën e saj Reneenë.

Këtë kohë Nora po i kalon pushimet bashkë me vajzën e saj.

E nga atje shfaqet në top-formë dhe duket se nuk po ia lë ‘shenjë’ ndarja./ORAinfo/

Komento: