Nora po e shijon shumë skijimin, publikon këtë pamje shumë interesante – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora po e shijon shumë skijimin, publikon këtë pamje shumë interesante

16:00 | 21 Janar 2021

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në pamjen e fundit ajo shihet duke skijuar dhe duket se po e shijon shumë./ORAinfo/

Komento: