Nora shfaqët në disponim nga vetura, ja me çka po relaksohet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora shfaqët në disponim nga vetura, ja me çka po relaksohet

09:16 | 10 Shtator 2019

Nora dhe Roberti tashmë janë ndarë, dhe kjo ka bërë bujë të madhe në publik.

Dyshja para pak javëve i dhanë fund martesës dhe lidhjes së tyre shumë vjeçare, përcjell ORAinfo.

Është Nora ajo më aktivja në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Ajo ka publikuar një video nga vetura ku duket mjaftë e relaksuar.

Nora nga aty shfaaqët në diskonim duke e kënduar një këngë të motrës së saj, Erës. /ORAinfo/

Komento: