Nora shfaqet nga aeroplani privat, ja kush janë dy personat qe po e shoqërojnë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora shfaqet nga aeroplani privat, ja kush janë dy personat qe po e shoqërojnë

16:47 | 18 Janar 2021

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në videon e fundit ajo shihet në një aeroplan privat, ku tregon se kush janë dy personat që po e shoqërojnë atë./ORAinfo/

Komento: