Nora shkon në palestër, me këtë veshje provokuese merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora shkon në palestër, me këtë veshje provokuese merr gjithë vëmendjen

19:03 | 29 Tetor 2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot ka publikuar një video në instastory ku shfaqet nga palestra.

E veshur goxha ngushtë, ekspozimi i gjoksit merr gjithë vëmendjen.

Kaq provokuese po duket ajo. /ORAinfo/

Komento: