Nora si ‘kukull’ e vërtetë sonte, do ta ‘ҫmend’ Robertin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nora si ‘kukull’ e vërtetë sonte, do ta ‘ҫmend’ Robertin

22:08 | 18 Dhjetor 2019

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit po vazhdon të bëjë shumë bujë në publik.

Ata i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare nga e cila kanë edhe një vajzë, shkruan ORAinfo.

Pas ndarjes që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot Nora ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet seksi./ORAinfo/

Komento: